Logo
Apie mus
Galerija
Naujienos
Kontaktai
Svarbi informacija specialistams
Reumatinių ligų diagnostikos ir gydymo Lietuvoje algoritmai
Reumatinių ligų diagnostikos ir klasifikaciniai kriterijai
DAS 28 skaičiuoklė
EULAR
BIOLIT anketos
Informacija pacientams
Papildoma informacija
Rėmėjai


Lietuvos reumatinių ligų biologinės terapijos duomenų bazė
duomenų bazė

Svarbi informacija specialistams


Nauja informacija apie biologinio vaistinio preparato Enbrel (Etanercept) MyClic 50 mg švirkštimo priemonės pasikeitimą:

Nuoseklus vadovas, kaip naudoti Enbrel 50mg užpildytą švirkštimo priemonę (I)
Nuoseklus vadovas, kaip naudoti Enbrel 50mg užpildytą švirkštimo priemonę (II) 
Įspėjamoji Enbrel vartojančio paciento kortelė 
 
Paskelbta Lietuvos Respublikos gydytojų specialistų draugijų pozicija ir rekomendacijos dėl biologinių vaistinių preparatų naudojimo (informacija atnaujinta 2016 04 11, visą informaciją rasite ČIA)

Ustekinumabo (Stelara) eksfoliacinio dermatito ir odos eksfoliacijos rizika

Mieli kolegos,

Mes, farmacijos kompanijų atstovai, esame dėkingi Jums už bendradarbiavimą – dalijimąsi su mumis vertingomis ekspertinėmis žiniomis, sukauptomis per darbo patirtį, konsultacijas, dalyvavimą klinikiniuose tyrimuose. Tai mums padeda kurti naujas gydymo technologijas bei vaistus. Savo ruožtu mes siekiame suteikti Jums informacijos apie vaistinius preparatus ir ligas, sudaryti galimybes tobulėti, dalyvauti tarptautiniuose renginiuose.

Norime, kad šis bendradarbiavimas tęstųsi ir toliau, kad jis būtų naudingas mums visiems, o ypač pacientams, nes skatindami pažangą medicinos srityje užtikriname geresnius jų gydymo rezultatus. Taip pat siekiame, kad šis bendradarbiavimas būtų skaidrus, pacientai žinotų, jog tokie santykiai neturi įtakos gydymo metodikų bei vaistų parinkimui, kad jie gali pasitikėti savo sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijomis.
Siekdami šio tikslo mes, kaip ir kitų Europos šalių farmacijos kompanijos, priėmėme Vaistų rinkodaros etikos kodeksą, o nuo 2016 metų farmacijos kompanijos, vienijamos Inovatyvios farmacijos pramonės asociacijos ir Vaistų gamintojų asociacijos, paviešins sveikatos priežiūros specialistams ir sveikatos priežiūros organizacijoms perleistas vertes pradedant 2015 metais.
Plačiau apie tai – rasite čia. Prašytume pasidalinti šia informacija su Jūsų kolegomis, paviešinti ją. 

Pagarbiai,

Inovatyvios farmacijos pramonės asociacija

Arava (Leflunomido) specifinė saugumo informacija gydytojui 

Copyright © 2011 Lithuanian Rheumatologists Association